Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Mimik
Deventer
20:15
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Den Enghel
Bergen op Zoom
20:00
Den heuvel
Alphen
Dok6
Panningen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zaterdag 25 maart 2023
20:00
Lebbis / Mattijs Verhallen
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:00
Kommil Foo - Grind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Spant!, Bussum
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Spant!, Bussum
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Bussel, Oosterhout
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Cirkel, Heemskerk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
n00b speelt n00b
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Theater De Verwachting, Ritthem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
André Manuel - Sneu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 26 maart 2023
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kampanje, Den Helder
15:00
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 27 maart 2023
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
dinsdag 28 maart 2023
20:00
Helligen Henrik, Bar En Boos (cabaret, Try Out)
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Flint, Amersfoort
20:00
n00b speelt n00b
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dylan Moran
Meervaart, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochem Myjer - Net alsof
Theater de Liefde, Haarlem
woensdag 29 maart 2023
20:15
Henry Van Loon - Jannie The Show Dog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
De Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
Martijn Crins - Mesthoop
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Restante
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Net alsof
Mimik, Deventer
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Uit Het Niets
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Ogterop, Meppel
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Veste, Delft
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 30 maart 2023
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ik Ga Stuk!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Den heuvel, Alphen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Dok6, Panningen
Martijn Crins - Mesthoop
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Restante
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Kommil Foo - Grind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Merijn Scholten - Solo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal