Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
De Kleine Willem
Enschede
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Bon theater
Medemblik
De Kleine Willem
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
DeMess
Naarden
DRU Industriepark
Ulft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
19:00
De Zwaan
Uitgeest
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Idea
Soest
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Reggehof
Goor
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Zwaan
Uitgeest
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
De Dillewijn
Ankeveen
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
21:30
Werftheater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 27 november 2020
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
zaterdag 28 november 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Bon theater, Medemblik
Man, man, man, de Podcast
De Kleine Willem, Enschede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Nesim - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
20:00
Lebbis - De Ervaring
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 29 november 2020
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Man, man, man, de Podcast
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Meenthe, Steenwijk
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
maandag 30 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 december 2020
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Stoep, Spijkenisse