Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
Dok6
Panningen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium 36
Leeuwarden
C.C. 't Gasthoes
Horst
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Rietveld Theater
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Tuin
Leusden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
donderdag 04 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 05 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 oktober 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam