Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Zaantheater
Zaandam
De hoogte
Winsum
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Lux
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
donderdag 31 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 01 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht