Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Theothorne
Dieren
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Cammeleur
Dongen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Gigant
Apeldoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Weijer
Boxmeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Hofman
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Mythe
Goes
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Figi Theater
Zeist
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Podium Bloos
Breda
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Domijnen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
AINSI
Maastricht
zaterdag 13 april 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
zondag 14 april 2019
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
maandag 15 april 2019
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 16 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
woensdag 17 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 18 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht