Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
AINSI
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Evertshuis
Bodegraven
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
donderdag 21 februari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
vrijdag 22 februari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
zaterdag 23 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht