Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
22:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Spant!
Bussum
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
P3
Purmerend
19:00
P3
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Den Bolder
Waspik
De Smeltkroes
Maarheeze
De Muze
Noordwijk
De Bogaard
Sint-Truiden
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Ledeltheater
Oostburg
15:00
Ledeltheater
Oostburg
Den Bolder
Waspik
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
vrijdag 02 oktober 2020
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
22:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Comedy Night - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 03 oktober 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
De Bogaard, Sint-Truiden
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Kasper van der Laan - 1 kilo
Agnietenhof, Tiel
zondag 04 oktober 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
Steef de Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 05 oktober 2020
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle