Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Casino Beringen
Beringen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
zaterdag 27 mei 2017
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
René van Meurs / Roel C. Verburg
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Spot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo - Schoft
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Maaspoort, Venlo
zondag 28 mei 2017
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bird & Sheep - Yakanuko
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Volle Bloei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theaterpand Weesp, Weesp
maandag 29 mei 2017
20:30
Tom Green
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 30 mei 2017
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schuur, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 31 mei 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Flint, Amersfoort
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mike Boddé - De Geurige Man
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 01 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 02 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 03 juni 2017
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 04 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem