Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
Luctor et Emergo
Rilland
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. 't Gasthoes
Horst
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Wouwer
Ravels
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis Renesse
Renesse
Fidei et Arti
Oudenbosch
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
donderdag 26 maart 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 27 maart 2020
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 28 maart 2020
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán
C.C. 't Gasthoes, Horst
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Wouwer, Ravels
Kommil Foo - Oogst
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel / Marlon Kicken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Best of... Ton Kas
Orpheus, Apeldoorn
Beperkt Houdbaar - De Première
Posttheater, Arnhem
Enge Buren - BASTA!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bij Robèrt....van Beckhoven
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Kik, Elst
Berthold Gunster
Theater De Leest, Waalwijk
Daan Boom - De Eerste
Theater De Leest, Waalwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Purmaryn, Purmerend