Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. De steiger Boom
Boom
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
donderdag 18 mei 2017
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 19 mei 2017
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
zaterdag 20 mei 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podium Reimerswaal, Rilland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Caustic Comedy Night: Simon King
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Wilminktheater, Enschede
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Diligentia, Den Haag
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 21 mei 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 22 mei 2017
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 23 mei 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 24 mei 2017
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Domijnen, Sittard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
William Boeva - Reset
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Ross Noble
Meervaart, Amsterdam
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk