Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. 't Gasthoes
Horst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Reggehof
Goor
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Floralis
Lisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 05 oktober 2018
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 06 oktober 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
zondag 07 oktober 2018
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
maandag 08 oktober 2018
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 10 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 11 oktober 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven