Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Bouwkunde
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Koornbeurs
Franeker
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
De Boodschap
Rijen
't Getouw
Mol
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
Zaantheater
Zaandam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
zaterdag 20 april 2019
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 21 april 2019
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 22 april 2019
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 23 april 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 24 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Kolk, Assen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
18:00
Eddie Izzard
Koninklijk Circus, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cameretten - Finalistentour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 25 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen