Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nova Kiel
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Witte Theater
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Palethe
Overpelt
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
BREStheater
Brielle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
donderdag 19 mei 2016
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 20 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 21 mei 2016
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
zondag 22 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 23 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 24 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 25 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 26 mei 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
vrijdag 27 mei 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda