Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schuur
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
19:30
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
zaterdag 18 maart 2017
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Even goede vrienden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Sneek, Sneek
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mini & Maxi
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 19 maart 2017
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
14:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 20 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - trálálá voor iederéén
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 21 maart 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Schuur, Haarlem
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 maart 2017
René van Meurs - Even goede vrienden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
George van Houts - Kom Plot
Het Veur Theater, Leidschendam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
André Manuel - De Onzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Enge Buren - Ruk!
De Domijnen, Sittard
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 23 maart 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Orpheus, Apeldoorn
20:30
George van Houts - Kom Plot
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Chassé Theater, Breda
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de Lach
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
William Boeva - Reset
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Klooster, Woerden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen