CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -191
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 apr
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Prismare
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Junushoff Theater
Wageningen
za 09 apr
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Hasselbak
Eemnes
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zo 10 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterzaal Roxy
Temse
ma 11 apr
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 12 apr
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Goudse Schouwburg
Gouda
1
1
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
wo 13 apr
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen

vrijdag 08 april 2016

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Prismare, Enschede
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater 't Pand, Gorinchem
Jacquelien de Savornin Lohman Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Partizanen - De Partizanen Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim - Zo doen we dat hier Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Aarsman - Zelf weten Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Intouchables Agnietenhof, Tiel
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cameretten Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
Lenette van Dongen - Tegenwind Junushoff Theater, Wageningen

zaterdag 09 april 2016

20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - De Partizanen C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Johan Goossens - Daglicht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Almere, Almere
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik - Nieuw Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Dakota, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Theater RhederArt, Dieren
Alex Roeka - Voort! Energiehuis, Dordrecht
Martin Simek Theater de Hasselbak, Eemnes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Wilminktheater, Enschede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van Kooten Theater de Koornbeurs, Franeker
Dorine Wiersma De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Theater 't Pand, Gorinchem
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater 't Speelhuis, Helmond
1
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Daniël Arends Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour De Kunstgreep, Oostzaan
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Scheldetheater, Terneuzen
1
20:00
Intouchables Agnietenhof, Tiel
20:30
Cameretten Finalistentournee Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zondag 10 april 2016

Hans Aarsman - Zelf weten De Kleine Komedie, Amsterdam
Jacquelien de Savornin Lohman Lindenberg Theater, Nijmegen
01:00
Maz Jobrani Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theaterzaal Roxy, Temse

maandag 11 april 2016

Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 12 april 2016

20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Goudse Schouwburg, Gouda
1
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Agnietenhof, Tiel

woensdag 13 april 2016

20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Martin Simek Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Musis, Arnhem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
André Manuel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Aarsman - Zelf weten Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pagina -191