Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
De Speeldoos
Vught
14:00
DeLaMar
Amsterdam
13:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Floralis
Lisse
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theaterpand Weesp
Weesp
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
Theaterpand Weesp
Weesp
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Pand
Gorinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
De Eendracht
Gemert
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Vlieland
Vlieland
Het Trefpunt
Warmond
14:30
DeLaMar
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
de Berchplaets
Berghem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 08 september 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Speeldoos, Vught
zondag 09 september 2018
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
13:30
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 10 september 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 11 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Alex Ploeg Ultimatum
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterpand Weesp, Weesp
woensdag 12 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Singer Theater, Laren
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 13 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 14 september 2018
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schaffelaartheater, Barneveld
Louise Korthals - Alles is er
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Fransche School Culemborg, Culemborg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Pand, Gorinchem
Ton Kas - Kakmaker
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 15 september 2018
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater PePijn, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Eendracht, Gemert
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Tuin, Leusden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
De Gestampte Meisjes & Maya van As - Vrouwen met ballen (double bill)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Vlieland, Vlieland
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Trefpunt, Warmond
zondag 16 september 2018
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
maandag 17 september 2018
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 18 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 19 september 2018
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 20 september 2018
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Gad Elmaleh
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 21 september 2018
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam