Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Groene Engel
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weverij
Zierikzee
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Klif
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De hoogte
Winsum
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaterpand Weesp
Weesp
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De Adelberg
Lommel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Ludens
Voorburg
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Scheldetheater
Terneuzen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Werftheater
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Dorpstheater Wormer
Wormer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
Gashouder
Dedemsvaart
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
Het Plein
West-Graftdijk
donderdag 28 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
vrijdag 29 januari 2016
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 30 januari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk