Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Klif
Nijmegen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Werft
Geel
De Boodschap
Rijen
De Harmonie
Leeuwarden
woensdag 08 mei 2019
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 09 mei 2019
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
vrijdag 10 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 11 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden