Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nut Departement Makkum
Makkum
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
De Reggehof
Goor
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Islemunda
Rotterdam
20:00
Cultura
Ede
Wilminktheater
Enschede
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 07 februari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 08 februari 2020
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
van Beresteyn, Veendam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Munttheater, Weert
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Jan van Besouw, Goirle
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan de Schie, Schiedam
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 09 februari 2020
Alex Agnew
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Paul van Vliet
Lourdeskerk, Scheveningen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Reggehof, Goor
maandag 10 februari 2020
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 11 februari 2020
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Trigger
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 12 februari 2020
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss