Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Warande
Turnhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
DeMess
Naarden
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater 't Speelhuis
Helmond
Melkweg
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Idea
Soest
21:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Cafe The Joker
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
DeLaMar
Amsterdam
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Apollofirst Theater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
19:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:45
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Chassé Theater
Breda
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Eendracht
Gemert
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
14:30
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Ludens
Voorburg
Chassé Theater
Breda
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
19:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Eendracht
Gemert
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 19 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 september 2020
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
maandag 21 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Het Depot, Leuven
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 22 september 2020
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Apollofirst Theater, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 23 september 2020
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:45
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Figi Theater, Zeist
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steef de Jong - SISI BOY
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
donderdag 24 september 2020
19:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Arie Koomen / Edo Berger / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn - Comedy Cl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
14:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Ludens, Voorburg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Maartje & Kine - Speelbeesten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
vrijdag 25 september 2020
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht