Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
ATLAS Theater
Emmen
Vestzaktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
MECC
Maastricht
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podium Reimerswaal
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
‘t Gildenhuis
Rupelmonde
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Werftheater
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
C.C Warenar
Wassenaar
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
Munttheater
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Veur Theater
Leidschendam
MECC
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Hoftheater
Raalte
vrijdag 30 oktober 2020
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Veste, Delft
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Rayen Panday - Trigger
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
ATLAS Theater, Emmen
Riza Tisserand
Vestzaktheater, Enschede
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Schattelijn, Geertruidenberg
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Lochem, Lochem
'Waar was ik?' - Najib Amhali
MECC, Maastricht
Alex Agnew
Kursaal Oostende, Oostende
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Grof geschud - lijmen
Podium Reimerswaal, Rilland
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
‘t Gildenhuis, Rupelmonde
Alex Ploeg - EGO
Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Hunkert
Scheldetheater, Terneuzen
René van Meurs - Hunkert
Scheldetheater, Terneuzen
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Markant Uden, Uden
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Meer
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Nesim - TaBoe!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nesim - TaBoe!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Ervaring
De Maaspoort, Venlo
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C Warenar, Wassenaar
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C Warenar, Wassenaar
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Munttheater, Weert
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Munttheater, Weert
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino - Opgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino - Opgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 31 oktober 2020
Kasper van Kooten - Speeltijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater Hof 88, Almelo
De Sekszusjes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Musis, Arnhem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Chassé Theater, Breda
20:00
Elbow
Vorst Nationaal, Brussel
Martijn Kardol - Welkom
Spant!, Bussum
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rayen Panday - Trigger
Theater Dakota, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater Dakota, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
DiamantTheater, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Diligentia, Den Haag
Vlamousse - Saampies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Parktheater, Eindhoven
Comedy Nacht: Roel C. Verburg + Edo Berger
Effenaar, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Wilminktheater, Enschede
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Oosterpoort, Groningen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Oosterpoort, Groningen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Kappen, Haaksbergen
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - In het beste geval
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Johan Goossens - In het beste geval
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
René van Meurs - Hunkert
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Hunkert
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Fabian Franciscus - Kleine wereld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Fabian Franciscus - Kleine wereld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Cabaret Cafe
De Harmonie, Leeuwarden
Lisa Loeb - Extase
Het Veur Theater, Leidschendam
Lisa Loeb - Extase
Het Veur Theater, Leidschendam
'Waar was ik?' - Najib Amhali
MECC, Maastricht
Lebbis - De Ervaring
Theater de Kom, Nieuwegein
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Hoftheater, Raalte