Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
19:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Rietveld Theater
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vrijdag 03 februari 2017
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Muze, Noordwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Diligentia, Den Haag
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Flint, Amersfoort
zaterdag 04 februari 2017
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
André Manuel - De Onzen
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Speeldoos, Vught
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agnietenhof, Tiel
19:00
Matroesjka - Brainwash
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten
Theater Sneek, Sneek
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Hoftheater, Raalte
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Derks - Spot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Speelhuis, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 05 februari 2017
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Paul van Vliet
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 06 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 07 februari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem