Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:45
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Hoftheater
Raalte
Koningshof
Maassluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
dinsdag 13 december 2016
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 14 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 15 december 2016
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schuur, Haarlem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 16 december 2016
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Cpunt Theater, Hoofddorp
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Maaspoort, Venlo