Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Parnassos
Utrecht
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Omval
Diemen
De Muze
Noordwijk
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
BREStheater
Brielle
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. De Mol
Lier
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Klif
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Theater De Boerderij
Huizen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
C.C. Myllesweerd
Mill
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Mythe
Goes
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Veste
Delft
De Schattelijn
Geertruidenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Punt
Vroomshoop
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Kielzog
Hoogezand
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Theaterboerderij
Ekehaar
Klein Theater
Dinxperlo
Zuiderpershuis
Antwerpen
Spant!
Bussum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Den Bolder
Waspik
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Mol
Lier
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 13 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
zaterdag 14 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
zondag 15 maart 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 16 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 17 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam