Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Molenberg
Delfzijl
Dok6
Panningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Skâns
Gorredijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
G.C. De Muze van Meise
Meise
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kroon
Bocholt
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Meenthe
Steenwijk
Agora Theater Druten
Druten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podium onder de toren
Grootschermer
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Ogterop
Meppel
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:15
Cultura
Ede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
donderdag 08 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 09 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 10 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard