Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Kolk
Assen
't Getouw
Mol
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Horst
Venhorst
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultura
Ede
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Fulcotheater
IJsselstein
woensdag 24 april 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
donderdag 25 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 26 april 2019
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
zondag 28 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 30 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein