Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Podium Reimerswaal
Rilland
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kampanje
Den Helder
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Leidse Schouwburg
Leiden
Compagnietheater
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:45
Volta
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan het Spui
Den Haag
Compagnietheater
Amsterdam
zaterdag 20 mei 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podium Reimerswaal, Rilland
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
De Kattendans, Bergeijk
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Pieter Derks - Spot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Caustic Comedy Night: Simon King
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Maaspoort, Venlo
zondag 21 mei 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 22 mei 2017
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 23 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 24 mei 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Domijnen, Sittard
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
William Boeva - Reset
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ross Noble
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 25 mei 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kattendans, Bergeijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Karin Bloemen - Volle Bloei
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 26 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
William Boeva - Reset
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Chassé Theater, Breda
20:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kattendans, Bergeijk
20:45
Bart Melief / José Schuringa / Kachun Cheung / Rik Rottier / Tobi Kooi
Volta, Amsterdam
zaterdag 27 mei 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Schoft
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam