Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultura
Ede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
dinsdag 12 april 2016
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
woensdag 13 april 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 14 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kommil Foo - Schoft
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 15 april 2016
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - Louter
Theater Hofpoort, Coevorden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Willem, Papendrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schalm, Veldhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Dakota, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten Finalistentournee
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Podium Boxtel, Boxtel
Hans Aarsman - Zelf weten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - De Partizanen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Piepschuim - Zo doen we dat hier
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kommil Foo - Schoft
Diligentia, Den Haag
Cabaretteketet
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Je Suis Ali
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Kattendans, Bergeijk
Lankmoed - Onvergetelijk
CulturA & Zo, Nootdorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultura, Ede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel