Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Lievekamp
Oss
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Figi Theater
Zeist
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bellevue
Amsterdam
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
SplotsZ
Roelofarendsveen
Prinsenhof
Best
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Prinsenhof
Best
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
14:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 30 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
zondag 01 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 02 mei 2016
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 03 mei 2016
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 04 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 05 mei 2016
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
vrijdag 06 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 07 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
zondag 08 mei 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 11 mei 2016
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam