Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hulst Cultureel
Hulst
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Perron-3
Rosmalen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Cultura
Ede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Omval
Diemen
Spant!
Bussum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schuur
Haarlem
Cultura
Ede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bellevue
Amsterdam
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schuur
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
't Getouw
Mol
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Meervaart
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
zaterdag 17 oktober 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 18 oktober 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
maandag 19 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
dinsdag 20 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 21 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
donderdag 22 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 23 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp