Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
C.C Warenar
Wassenaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
AINSI
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Veluvine
Nunspeet
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Perron-3
Rosmalen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Agnietenhof
Tiel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Pook
Oostknollendam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Energiehuis
Dordrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
De Warande
Turnhout
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 18 april 2019
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
vrijdag 19 april 2019
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 april 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 21 april 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam