Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
20:15
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Casino Beringen
Beringen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Hedon
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Dok6
Panningen
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 28 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 30 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 31 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 01 juni 2018
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 juni 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 03 juni 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Cleese - Last time to see me before I die
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 04 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Jake Hurwitz and Amir Blumenfeld
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katt Williams
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 05 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 juni 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
John Cleese - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Pieter Verelst
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Stephen Lynch
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 07 juni 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Orpheus, Apeldoorn
20:30
COMEDY NIGHT
Hedon, Zwolle
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
John Cleese
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Dok6, Panningen