Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Dok6
Panningen
De Ogtent
Duiven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
19:00
Café de Cactus
Hengelo
19:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Musis
Arnhem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
De Toegift
Den Hoorn
DRU Industriepark
Ulft
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Druten
Druten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultura
Ede
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
cc Binder
Puurs
19:00
Café de Cactus
Hengelo
19:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 03 februari 2022
20:00
Jandino - Opgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Martiniplaza, Groningen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Wilminktheater, Enschede
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cabarestafette 21-22
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Molenberg, Delfzijl
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater De Veste, Delft
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Wilminktheater, Enschede
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
André Manuel - Sneu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 04 februari 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Dok6, Panningen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Ogtent, Duiven
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - SNAK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
De Spil, Roeselare
19:00
"positieve Test Comedy Show" M.m.v. Thijs Kemperink & Arie Koomen
Café de Cactus, Hengelo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Veste, Delft
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
Agnietenhof, Tiel
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agnietenhof, Tiel
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Oldenhermanns - FCKED
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
André Manuel - Sneu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Femke Vernij
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Werftheater, Utrecht
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Veste, Delft
zaterdag 05 februari 2022
Man, man, man, de Podcast
Parktheater, Eindhoven
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Junushoff Theater, Wageningen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Toegift, Den Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
DRU Industriepark, Ulft
Jan Beuving - Restante
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
van Beresteyn, Veendam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Hoftheater, Raalte
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
cc Binder , Puurs
19:00
"positieve Test Comedy Show 2" M.m.v. Thijs Kemperink & Johan Van Guli
Café de Cactus, Hengelo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Veste, Delft
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Femke Vernij
Theater 't Web, Bleiswijk
The Comedy Store @ Q-factory
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam