Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Muze
Noordwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Tuin
Leusden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Sneek
Sneek
De Oosterpoort
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rietveld Theater
Delft
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
BREStheater
Brielle
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Capitole
Gent
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
vrijdag 03 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
CCXL Theater, Vlissingen
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Muze, Noordwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 04 februari 2017
André Manuel - De Onzen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Hoftheater, Raalte
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Oosterpoort, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Willem, Papendrecht
19:00
Matroesjka - Brainwash
Theater Sneek, Sneek
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Even goede vrienden
Jan van Besouw, Goirle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Speeldoos, Vught
zondag 05 februari 2017
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Paul van Vliet
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 06 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 07 februari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 08 februari 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Munttheater, Weert
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Spiritus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Almere, Almere
Martijn Koning - Koning van de Lach
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen