Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Dialoog
Ermelo
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Kukeleku
Horst
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
De Weverij
Zierikzee
Theater 't Speelhuis
Helmond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Groene Engel
Oss
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
zaterdag 23 januari 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Orpheus, Apeldoorn
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Trio Giphart / Chabot
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zondag 24 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
dinsdag 26 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 27 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 28 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
vrijdag 29 januari 2016
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht