Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Sneek
Sneek
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Kroon
Bocholt
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Weijer
Boxmeer
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Pas
Heesch
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Kampanje
Den Helder
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Kulturhus Holten
Holten
De Toegift
Den Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Cultura
Ede
G.C. De Kluize
Oosterzele
Schouwburg Ogterop
Meppel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Podium onder de toren
Grootschermer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Singer Theater
Laren
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Druten
Druten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
AFAS Live
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Musiater
Zevenaar
vrijdag 09 maart 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
zaterdag 10 maart 2018
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
zondag 11 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar