Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Prismare
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
donderdag 03 december 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 04 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 05 december 2015
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
zondag 06 december 2015
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 08 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 09 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 10 december 2015
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord