Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kattendans
Bergeijk
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
De Muze
Noordwijk
21:30
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Dok6
Panningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Grote Post
Oostende
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
De Kleine Willem
Enschede
21:30
De Kleine Willem
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
MECC
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
Schouwburg Odeon
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Reggehof
Goor
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
De Dillewijn
Ankeveen
21:30
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DeMess
Naarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
donderdag 26 november 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 27 november 2020
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Maartje & Kine - Speelbeesten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
William Boeva - B30VA
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 28 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis