Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
MECC
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
De Kleine Willem
Enschede
19:30
De Kleine Willem
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Evertshuis
Bodegraven
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU Industriepark
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
19:00
De Zwaan
Uitgeest
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Idea
Soest
19:30
Theater Idea
Soest
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
donderdag 26 november 2020
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 27 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
William Boeva - B30VA
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
Maartje & Kine - Speelbeesten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Bon theater, Medemblik
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Nesim - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
Man, man, man, de Podcast
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Lebbis - De Ervaring
ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht