Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Diligentia
Den Haag
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Comedy Huis
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Spant!
Bussum
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luctor et Emergo
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Storm
Winterswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kukeleku
Horst
Toomler Theater
Amsterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Spant!
Bussum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Cerck
Beilen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
donderdag 13 oktober 2016
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
vrijdag 14 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:30
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 15 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 16 oktober 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
maandag 17 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
woensdag 19 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad