Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Cardo
Groesbeek
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Singer Theater
Laren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 16 januari 2019
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 17 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 18 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder