Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vestzaktheater
Son
Zaantheater
Zaandam
Ahoy
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De hoogte
Winsum
De Kattendans
Bergeijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
14:30
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schuur
Haarlem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theatercafe Lexke
Budel
Toestanden op Podium
Bemmel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wesopa Weesp
Weesp
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Hulst Cultureel
Hulst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schuur
Haarlem
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
't Getouw
Mol
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
vrijdag 16 oktober 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 oktober 2015
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 18 oktober 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
maandag 19 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 20 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 oktober 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
donderdag 22 oktober 2015
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
vrijdag 23 oktober 2015
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur