Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Domijnen
Sittard
Theater Kulturhus
Borne
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zinin
Nijverdal
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
AINSI
Maastricht
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Storm
Winterswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Reggehof
Goor
De Kleine Willem
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Spant!
Bussum
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Winsinghhof
Roden
woensdag 20 maart 2019
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 21 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 22 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden