Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Dok6
Panningen
20:30
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
CulturA & Zo
Nootdorp
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
woensdag 11 mei 2016
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 12 mei 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 13 mei 2016
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 14 mei 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 15 mei 2016
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 16 mei 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 17 mei 2016
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 18 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden