Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agora Theater Lelystad
Lelystad
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Jan van Besouw
Goirle
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kennemer Theater
Beverwijk
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
De Warande
Turnhout
De Maaspoort
Venlo
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 23 april 2016
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 24 april 2016
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
maandag 25 april 2016
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 april 2016
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 29 april 2016
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends
Spant!, Bussum
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 30 april 2016
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam