Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Witte Theater
IJmuiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Hofman
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Palethe
Overpelt
BREStheater
Brielle
19:00
Annabel
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Taverne
Bergen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
van Beresteyn
Veendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Dok6
Panningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
13:00
Schouwburg Almere
Almere
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
dinsdag 24 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 mei 2016
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 26 mei 2016
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
vrijdag 27 mei 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
zaterdag 28 mei 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 29 mei 2016
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
maandag 30 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
dinsdag 31 mei 2016
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht