CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -296
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 apr
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Munttheater
Weert
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Flint
Amersfoort
Musis
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
za 20 apr
Theater De Muzeval
Emmen
Scheldetheater
Terneuzen
Arto Theater
Schoonhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Schakel
Gilze
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
1
Theater de Tobbe
Voorburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Oosterpoort
Groningen
1
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Lindenberg Theater
Nijmegen
1
Theater Walhalla
Rotterdam
1
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
Dok6
Panningen
1
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Druten
Druten
1
Het Musiater
Zevenaar
Musis
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Pook
Oostknollendam
Café The Florin
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
zo 21 apr
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 22 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
MECC
Maastricht
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 23 apr
Toneelschuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Corso
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
wo 24 apr
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert

vrijdag 19 april 2013

Peter Heerschop - Gelukzoekers Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen Munttheater, Weert
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Lievekamp, Oss
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Flint, Amersfoort
Soundos - Er is geen plan B Musis, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Yora Rienstra - We maken er wat van Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Youp van 't Hek - Wigwam
Youp van 't Hek - Wigwam Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1

zaterdag 20 april 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Muzeval, Emmen
Alex Agnew - Interesting times Scheldetheater, Terneuzen
Anuar - Vastberaden Arto Theater, Schoonhoven
Ashton Brothers - Treasures Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Camerettten - Finaletournee Dorpstheater Wormer, Wormer
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De Grote Improvisatieshow Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Orpheus, Apeldoorn
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Stadshoftheater Vianen, Vianen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Electropis Agora Theater Lelystad, Lelystad
Howard Komproe: LULverhalen Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be De Schattelijn, Geertruidenberg
Jan Rot - De grote Jan Rot show MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Jandino Asporaat - De Revue Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Delirium II Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen De Schakel, Gilze
Karin Bruers - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
20:15
Lebbis De Maaspoort, Venlo
1
Leon van der Zanden - Rebel Theater de Tobbe, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Oosterpoort, Groningen
1
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Prei met mij Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Lindenberg Theater, Nijmegen
1
Foto Oeloek - Prille Roest
Oeloek - Prille Roest Theater Walhalla, Rotterdam
1
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
Pieter Derks - Van nature Dok6, Panningen
1
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Werftheater, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Alle dagen Agora Theater Druten, Druten
1
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Het Musiater, Zevenaar
Roué Verveer - In zeer goede staat Musis, Arnhem
20:15
Sabine Beens - Ça bien! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B Pook, Oostknollendam
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge Café The Florin, Utrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Flint, Amersfoort
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. De Adelberg, Lommel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Het LOO, Tessenderlo

zondag 21 april 2013

16:00
Claudia de Breij - Alleen Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Claudia de Breij - Alleen Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
Karin Bruers - Waar was ik? C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 22 april 2013

Carolien Borgers - Happy End De Kleine Komedie, Amsterdam
Eddie Izzard MECC, Maastricht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 23 april 2013

Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Toneelschuur, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Oosterpoort, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog Fulcotheater, IJsselstein
Ellen Dikker - Horten en stoten Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Guido Weijers - V C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Witte nar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Najib Amhali Corso, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Russell Peters Heineken Music Hall, Amsterdam
1
Sabine Beens - Ça bien! Deventer Schouwburg, Deventer
Silvester Zwaneveld - In de lift Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas

woensdag 24 april 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger De Meenthe, Steenwijk
20:15
Aries Spears Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo Het Kruithuis, Groningen
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guido Weijers - V C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V C.C. Zundert, Zundert
Pagina -296