Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De hoogte
Winsum
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Walhalla
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Perron-3
Rosmalen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Bon theater
Medemblik
Theater De Tuin
Leusden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schuur
Haarlem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
Theatercafe Lexke
Budel
De Kattendans
Bergeijk
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hulst Cultureel
Hulst
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
Cultura
Ede
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schuur
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultura
Ede
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schuur
Haarlem
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
vrijdag 16 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 oktober 2015
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
zondag 18 oktober 2015
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 19 oktober 2015
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 20 oktober 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 21 oktober 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 22 oktober 2015
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 23 oktober 2015
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp