Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Eendracht
Gemert
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:15
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
22:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:45
De Toegift
Den Hoorn
19:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Eendracht
Gemert
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:15
DeMess
Naarden
19:30
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
18:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Hoftheater
Raalte
19:00
Hoftheater
Raalte
Theater aan de Schie
Schiedam
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Schalm
Westwoud
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Hofnar
Aalten
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
De Speulkoel Anloo
Anloo
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater PePijn
Den Haag
21:00
C.C. Deurne
Deurne
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
21:30
De Mattelier
Groenlo
19:00
De Mattelier
Groenlo
donderdag 24 september 2020
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
14:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
21:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Anuar - Eerlijk
Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Maartje & Kine - Speelbeesten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Werftheater, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Edo Berger / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn - Comedy Cl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 25 september 2020
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:15
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:45
Johan Goossens - In het beste geval
De Toegift, Den Hoorn
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Kielzog, Hoogezand
21:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
DeMess, Naarden
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
DeMess, Naarden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
18:30
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Midwestcomedyfest - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
21:30
Jandino - Opgefokt
Hoftheater, Raalte
19:00
Jandino - Opgefokt
Hoftheater, Raalte
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Kardol - Welkom
van Beresteyn, Veendam
Steef de Jong - SISI BOY
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Schalm, Westwoud
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Storm, Winterswijk
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 26 september 2020
20:00
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Hofnar, Aalten
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Flint, Amersfoort
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
19:30
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
21:30
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Garage TDI
De Speulkoel Anloo, Anloo
19:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. Deurne, Deurne
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
21:30
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
19:00
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo