Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
01:00
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Groene Engel
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Koningshof
Maassluis
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Musketon
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
maandag 21 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 maart 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 23 maart 2016
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 24 maart 2016
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 25 maart 2016
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 maart 2016
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond